برترین‌های حلقه‌های صالحین استان کرمان با حضور جمعی از مسئولان تجلیل شدند.IMG_1843

در این مراسم حجت‌الاسلام فرزاد سدری در جشنواره تجلیل از برترین‌های حلقه‌هایصالحین استان کرمان  با گرامیداشت ولادت حضرت زینب‌(س) اظهار داشت: امروز به معرفت الله نیازمندیم و باید ارتباط خود را با پرودگار بیشتر کنیم.

وی با تاکید بر معرفت شناسی گفت: خداوند در خلقت انسان “فتبارک‌الله احسن الخالقین” می‌فرماید زیرا قدرت تعقل امروز حلقه مفقوده‌ای است که در انسان موج می‌زند.

مسئول دفتر ویژه سازمان تبلیغات اسلامی در کیش با اشاره به اینکه تنها راه مبارزه با نفوذ فضای مجازی در خانواده‌ها افزایش قدرت پردازش‌گری انسان است و امروز ما دچار بحران هویتی شده‌ایم گفت: دشمنی استکبار با ما توهم نیست؛ مگر سیلی آنها از انقلاب اسلامی تغییر پیدا می‌کند چرا خود را به خواب زده‌اید.

حجت‌الاسلام سدری با بیان اینکه ولایت و مرجعیت و امام حسین‌(ع) دارایی‌های تشیع هستند که دشمنان برای اینکه بخواهند ما را تاراج کنند، می‌خواهند این دو دارایی را از تشیع بگیرند تا بتوانند ما را استعمار کنند تصریح کرد: مگر سیلی آن‌ها از انقلاب ترمیم می‌شود؟

وی بیان کرد: روحانیت همچنان گوش به فرمان رهبری در صحنه هستند و هر جا که بفهمند به ولایت و مرجعیت ضربه ای وارد شود با قدرت ایستادگی می‌کند.

این استاد دانشگاه با اشاره به اینکه برخی فرق قبرستان با گلزار شهدا را نمی‌دانند و بخشنامه صادر می‌کنند و خود را به نفهمی می‌زنند تصریح کرد: گلزار شهدای ما نماد ایستادگی یک ملت در مقابل استکبار است.

وی تصریح کرد: باید با معرفت‌افزایی قدرت پردازش‌گردی خود را افزایش داد  امروز گوشی‌های هوشمند در همه خانواده‌ها نفوذ کرده و فضای حقیقی در فضای مجازی و فضای مجازی ما در فضای حقیقی است.

سدری خطاب به مسئولان کشوری با بیان اینکه امروز ملت ایران در صحنه‌های مختلف گوش به فرمان مقام معظم رهبری می‌دهد گفت: این مردم گرسنه یک لقمه نان نیستند بلکه آنچه ملت را تحقیر می‌کند، عدم پاسخ‌گویی و عدم شفافیت مسئولان است و این ملت در دوران دفاع مقدس انقلاب و آرمان‌های امام را کنار نگداشتند.

مسئول دفتر ویژه سازمان تبلیغات اسلامی در کیش افزود: این مردم کرامت می‌خواهند و این ملت با تمام وجود در صحنه‌های دفاع مقدس حضور داشتند و امروز اقتصاد مقاومتی را باید به اقتصاد مشارکتی تبدیل کنیم.

وی با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی برآمده از دل و خود مردم است و یک مبنای اساسی آن حضور مردم است افزود: اقتصاد مقاومتی یعنی چشم‌ها را به روی غربی و غرب زده‌ها ببندید و اطمینان داشته باشیم که آنها اگر دستشان برسند ما را  له می‌کنند.

سدری خاطر‌نشان کرد: امروز بزرگترین طلبکار دولت قرارگاه خاتم‌الانبیاء سپاه است در حالی اگر یک سرمایه‌گذار دیگر بود همه حساب‌ها را مسدود می‌کرد و تحریم می‌کرد اما شما به دنبال تخریت آنها هستید.

وی گفت: بسیج با صلابت حضور دارد و بسیج این شجره طیبه که به دست امام‌(ره) شکل گرفت همچنان رشد خواهد کرد.

در این مراسم نواحی مقاومت بسیج سپاه شهرستانهای رابر و رفسنجان به عنوان برترین های نواحی تجلیل و هدایایی به عنوان یادبود تقدیم شد

 

IMG_1839 IMG_2091 IMG_1841 IMG_1843 IMG_1904 IMG_1966 IMG_2042 IMG_2071

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :