دوره توانمند سازی اساتید جهت ارتقاء سطح روشهای تدریسی و پالایش اساتید مورخ 28/4/96 به مدت 2 روز در محل معاونت تعلین و تربیت بسیج سپاه استان کرمان برگزار گردید که برنامه های این به شرح زیر می باشد.

سخنرانی حجه السلام و المسلمین محمد علی محسن زاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارا… استان کرمان در افتتاحیه این دوره و توجیه برنامه های دوره توسط حجه السلام محمد رضایی مسئول معاونت تعلیم و تربیت استان

کلاسهایی که جهت ارتقاء سطح روش تدریس و فن بیان مدرسین محترم توسط استادان و دکتران منظری توکلی و مجیدی فر  و حجه الاسلام رضازاده از تهران برگزار گردید.

پالایش مدرسین محترم به 2 شکل کارگاه خواهران و برادر انجام شد که در کارگاه هر کدام از مدرسین 5 دقیقه وقت تدریس و 3 دقیقه وقت پاسخ گویی به سوال استاد کارگاه را داشتند که توسط اساتید دعوت شده مورد ارزیابی قرار گرفتند و در آخر جمع بندی از تدریس مدرسین و بیان تقاط قوت و ضعف توسط اساتید کارگاه صورت گرفت.

از ویژه برنامه این دوره حضور حضرت آیت ا… حائری شیرازی در کلاس اخلاق و سخنرانی ایشان برای مدرسین دوره بود که محتوای سخنرانی ایشان در ارتباط با ولایت الله و ولایت طاغوت بود و اینکه در زندگی ،انسان باید سعی کند که ولایتش الهی باشد.

IMG_0388

IMG_0419

IMG_0411

IMG_0433IMG_0428نشست-خبری-ریئس-دانشگاه-ازاد-نسیم-صبا-010

یکی دیگر از برنامه ها بازدید اساتید از مکان ساخت و بازسازی گنبد حرم مطهر حضرت امام حسین علیه السلام و مراسم معنوی زیارت عاشورا بود

IMG_0468

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :